>

Ліга чемпіонів: результати матчів середи

У середу було зіграно більшість матчів третього кваліфайн-раунду ЛЧ.

Бельгійський "Андерлехт" не зустрів опору з боку литовського "Екранасу" - 5:0. Дубль оформив конголезець Дьєдонне Мбокані, по м'ячу - на рахунку Тома де Суттера, Кану і Мілана Йовановича.

Словенський "Марибор", схоже, завершив люксембурзьку "казку" "Дюделанжа" - 4:1. На дубль півзахисника Деяна Мезгі та голи капітана команди Маркоса Тавареса і Роберта Берича гості відповіли єдиним точним ударом лише на другій компенсованій хвилині.

Також упевнено зіграв на своєму полі чемпіон Ізраїлю "Хапоель Іроні" з Кір'ят-Шмона, який розгромив бакинський "Нефтчі" - 4:0. Шведський "Хельсингборг" розгромив на виїзді чемпіона Польщі "Шльонськ" із Вроцлава - 3:0 - і може вже готуватися до плей-оф.

Шотландський "Селтик" здобув вольову перемогу над фінським ХІКом - 2:1. Несподівано завершився матч у Стамбулі, де місцевий "Фенербахче" не зумів перемогти румунський "Васлуй" - 1:1. Причому господарі уникнули поразки на останній хвилині після точного удару Іртегуна.

Ліга чемпіонів. Третій кваліфікаційний раунд.

Перші матчі

БАТЕ (Білорусь) - "Дебрецен" - 1:1 (0:0)

"Хапоель Іроні" Кір'ят-Шмона (Ізраїль) - "Нефтчі" - 4:0 (1:0)

"Шериф" (Молдова) - "Динамо" (Загреб, Хорватія) - 0:1 (0:1)

"Мольде" (Норвегія) - "Базель" (Швейцарія) - 0:1 (0:0)

АЕЛ (Кіпр) - "Партизан" (Сербія) - 1:0 (1:0)

"Марибор" (Словенія) - "Дюделанж" (Люксембург) - 4:1 (2:0)

"Копенгаген" (Данія) - "Брюгге" (Бельгія) - 0:0

"Андерлехт" (Бельгія) - "Екранас" (Литва) - 5:0 (3:0)

"Шльонськ" (Вроцлав, Польща) - "Хельсингборг" (Швеція) - 0:3 (0:1)

"Селтик" (Шотландія) - ХІК (Фінляндія) - 2:1 (0:0)

"Фенербахче" (Туреччина) - "Васлуй" (Румунія) - 1:1 (0:0)

ЧФР (Румунія) - "Слован" (Чехія) - 1:0 (0:0)

Матчі-відповіді пройдуть у середу, 8 серпня, а жеребкування наступного етапу турніру відбудеться 10 серпня.