Спецтема
Евро 2012

Євро-2012. День п'ятнадцятий

Німеччина виходить у півфінал, а Іспанія і Франція готуються до битви на "Донбас Арені".

Німці в день початку Великої Вітчизняної війни "напали" не на Радянський Союз, а на знекровлену дискваліфікацією Карагуніса Грецію. І зробили це, оголосивши війну, а не так, як у червні 1941-го ... До речі, ви уявляєте, що відбувалося б на величезних просторах Росії, якби наші сусіди посіли друге місце в групі А і вийшли на Німеччину? Сутички перед матчем Польща - Росія здалися б квіточками.

Не можна сказати, що німці в матчі з греками втілили в життя план "Барбаросса", але їхня перевага не викликала питань. І коли у другому таймі Самарас зрівняв рахунок, Бундестім знадобилося всього 18 хвилин, щоби зробити його 4:1. А в підсумку - 4:2 на користь підопічних Льова.

Команди групи В прогнозовано зім'яли представників групи А. Нагадаємо, раніше Португалія, весь матч просидівши на воротах чехів, забила лише раз - 1:0.

А сьогодні ввечері на полі "Донбас Арени" визначиться вже третій півфіналіст Євро-2012. Діючі чемпіони іспанці спробують не втратити корону в матчі з Францією. Початок матчу - о 21:45.