>

Срна: "Дякую партнерам і тренерові за фантастичну роботу"

Капітан хорватської збірної Даріо Срна назвав невдачу своєї команди в груповій стадії несправедливою, але також наголосив, що соромитися йому і партнерам нема за що.

Дарио Срна(в центре) и тренер сборной Хорватии Славен Билич (слева)

"Вважаю поразку і виліт Хорватії несправедливими, адже ми цілком могли домогтися позитивного результату. Зрозуміло, що в грі з такою командою, як Іспанія, важко створювати моменти. Але у другому таймі ми мали гольові можливості.

В останні 20-30 хвилин ми атакували силами вже шести-семи гравців, але не треба забувати, що ми протистояли чемпіонам світу. Загалом, ми можемо бути задоволені своєю грою, але не результатом. Однак я дякую всім партнерам за самовіддачу і тренерові, який за ці роки виконав фантастичну роботу", - заявив Срна.