Спецтема
Евро 2012

Шевченко вивів Україну в лідери групи на Євро-2012

Підопічні Блохіна "підбили" шведську "махіну" - 2:1.

Побоювання, що збірна провалиться в першому ж матчі на домашньому Євро-2012, зазнали краху. Українці виглядали гідно і в першому, "сухому" таймі, а в другій половині і зовсім проявили волю до перемоги, відігравшись із рахунку 0:1.

Це Ібрагімович на 52-й хвилині, скориставшись коротким прострілом партнера, вставив ногу та пробив П'ятова. Наші відігралися дуже швидко - на 55-й хвилині Ярмоленко навісив із кута штрафний, а Шевченко зіграв на випередження і буквально "прошив" Ісакссона! А через сім хвилин Андрій зробив дубль, скориставшись подачею з кутового у виконанні Коноплянки. І знову Андрій зіграв на випередження, "зробивши" не кого-небудь, а самого Златана Ібрагімовича - 2:1.

Надалі українці могли як збільшити відрив, так і пропустити, але Бог нас помилував.

Таким чином наша збірна на тлі нічиєї команд Англії та Франції вибилася в лідери групи! Наступний матч - 15 червня в Донецьку проти французів.