>

"Ролан Гаррос": Дель Потро домігся зустрічі з Федерером

Аргентинський гігант або зазнає п'ятої за рік поразки від швейцарця, або створить сенсацію на Відкритому чемпіонаті Франції.

У понеділок в Парижі дограли два недільні матчі 1/8 фіналу. В одному з них Хуан-Мартін Дель Потро (9-й у світі) протиснув Томаша Бердиха (7-й). Чех, отримавши ранній брейк у четвертій партії, відігрався, але за рахунку 5:6 "під нуль" віддав свою подачу. У підсумку - 7:6 (8:6), 1:6, 6:3, 7:5 на користь Дель Потро.

І на аргентинця чекає вже п'яте цього року рандеву з Роджером Федерером (3-й). Попередні чотири битви Хуан-Мартін програв, ні разу не взявши хоча б сет. Наприклад, у чвертьфіналі AusOpen дель Потро поступився 4:6, 3:6, 2:6. А ось 2009-го в півфіналі "Ролан Гаррос" аргентинець програв Федереру в п'яти сетах.

У ще одному "дограванні" неділі Жо-Вілфрід Тсонга (5-й) дотиснув Станісласа Ваврінку (21-й). Швейцарець у п'ятій партії програвав 2:4, наздогнав суперника, але за рахунку 4:5 не втримав своєї подачі. У підсумку - 6:4, 7:6 (8:6), 3:6, 3:6, 6:4 на користь Тсонга, якого очікує Новак Джокович (1-й).

А от нижня частина чоловічої сітки "Ролан Гаррос" знову не вирізнилася завзятістю боротьби:

Феррер (6) - Гранольєрс (23) - 6:3, 6:2, 6:0

Альмагро (13-й) - Тіпсаревич (8) - 6:4, 6:4, 6:4

Матчі 1/8 фіналу завершаться поєдинками за участю Рафи Надаля (2-й) і Енді Маррея (4-й).