>

Росберг знову очолив особистий залік "Формули 1"

Німець виграв у своїй 200-й гонці.

Німецький пілот "Мерседеса" Ніко Росберг знову очолив особистий залік "Формули 1", вигравши в неділю Гран-прі Сингапуру. Він стартував першим і впевнено приїхав першим, здобувши в ювілейній 200-й гонці 22-ту перемогу в кар'єрі.

Австралієць Даніель Ріккардо на "Ред Буллі" фінішував другим, а напарник Росберга Льюїс Хемілтон піднявся на третю сходинку подіуму. Англієць знову цього сезону виступає в ролі пілота, який наздоганяє, - має 265 очок проти 273 у Росберга.

Замкнули першу п'ятірку в Сингапурі Кімі Райкконен і Себастьян Феттель на "Феррарі". Німець стартував останнім за заміну мотора і коробки передач, але зумів у результаті приїхати з великими очками.

Уперше з липня очки здобув росіянин Данило Квят на "Торо Россо", а Кевін Магнуссен удруге в сезоні заробив очки для "Рено". Погано провели гонку пілоти "Вільямса", і всього чотири очки Серхіо Переса дозволили "Форс Індії" знову вийти на четверте місце в загальнокомандному заліку.

Нагадаємо, що для Росберга це третя перемога поспіль - 28 серпня він виграв у Бельгії, а 4 вересня - в Італії.