>

Уельс вийшов у півфінал Євро-2016

Матч у Ліллі завершився з рахунком 3: 1.

Збірна Уельсу здобула вольову перемогу над бельгійцями в чвертьфіналі чемпіонату Європи з футболу з рахунком 3: 1 і виходить до наступного раунду, де зустрінеться з Португалією.

Першою забила збірна Бельгії. Вже на 13-й хвилині Раджа Наїнгголан ("Рома") ударом з дальньої дистанції вивів бельгійців вперед.

Але через 22 хвилини Ешлі Вільямс ("Суонсі Сіті") відновлює рівновагу, а після перерви переможний гол забиває Хел Робсон-Кану ("Редінг"). Ближче до кінця другого тайму остаточний рахунок 3: 1 встановив Сем Воукс ("Бернлі").

Нагадаємо, що Уельс спочатку виграв групу B, а потім  у 1/8 фіналу обіграв Північну Ірландію. Бельгія своєю чергою була другою в групі Е, а в першому матчі плей-офф розгромила Угорщину.