Пісню Джамали пропустили на "Євробачення"

Печать
Пісню Джамали пропустили на "Євробачення"
Новини по темі

Організатор конкурсу не знайшов політики в композиції.

Організатор "Євробачення" Європейський мовний союз не виявив у пісні української співачки Джамали "1944" про кримських татар політичного підтексту і порушень правил конкурсу.

Про це Європейський мовний союз повідомив у Твіттері.

Це означає, що кримська татарка Джамала зможе виконати свою композицію на "Євробаченні-2016" у Стокгольмі. Пісня буде виконана англійською мовою з приспівом кримськотатарською, вона розповідає про депортацію кримських татар за часів Сталіна. Джамала повідомила, що сама написала пісню для конкурсу, надихнувшись розповіддю прабабусі, яка пережила депортацію.

Раніше низка російських політиків висловила обурення у зв'язку з планами Джамали виступити з цією піснею. Зокрема, перший заступник голови Держдуми РФ з інформаційної політики Вадим Дєньгін назвав вибір цієї композиції спробою "вразити Росію".

Теги: Евровидение, крымские татары, Джамала
Печать
Читайте в разделе
Топ-тема
  • Как не отстать от мира. Где Украине взять лидеров для новой экономики? Главный геополитический вызов для Украины сейчас – обезопасить себя от крушения сырьевой социалистической экономики России. Для этого нам нужны не только экономические реформы, но еще и мировоззренческое понимание перспективы.
  • Про зарплату медичним працівникам Вкрай необхідно збільшення видатків бюджету на 2017 рік на збільшення оплати праці працівникам медичної галузі. Дуже важливо щоб людина, від якої залежить здоров’я та життя нас та наших близьких, мала гідний рівень оплати праці.
  • Темная сторона Закона Как поступить когда здоровые мужики с пистолетами избивают твоего отца? Ни формы, ни удостоверений, только наглость и применение силы. Они считают нормальным стрелять на поражение без предупреждения, а потом ногами добивать безоружного раненого.
Выбор читателей