Луценко вніс у Раду резолюцію недовіри Кабміну

Печать
Луценко вніс у Раду резолюцію недовіри Кабміну
Фото: Макс Требухов
Новини по темі

Документ підписали 158 народних депутатів.

Лідер фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко вніс у Верховну Раду резолюцію недовіри Кабінету Міністрів, підписану 158 народними депутатами, повідомило LB.ua інформоване джерело.

Відповідно до закону про Кабінет Міністрів, резолюцію недовіри вважають прийнятою, якщо за це проголосували не менш ніж 226 депутатів. Якщо її підтримають, уряд піде у відставку. Якщо достатньої кількості голосів на набереться, це питання не можна буде порушувати до кінця поточної сесії парламенту.

Нагадаємо, раніше голова фракції БПП Юрій Луценко заявив, що голосування стосовно відставки уряду має відбутися вже у вівторок.

Теги: Верховная Рада, Кабмин, Юрий Луценко, Арсений Яценюк
Печать
Читайте в разделе
  • “Глухота влади” штовхає аграріїв до протестів Минув майже тиждень з часу звернення аграріїв до уряду, президента і парламенту. Ми просили небагато. Розглянути законодавчі пропозиції, які здатні врятувати країну від можливого колапсу. Влада залишається глуха. Аграрії будуть діяти.
  • Зурабов всё. Смена декораций Путин отправил своего Посла в Украине Зурабова в отставку. Скорее всего, в голове хозяина Кремля созрел какой-то новый коварный план по отношению к нашей стране. Вернее, по подготовке к новому этапу наших взаимоотношений.
  • Куда уходят деньги Киотского протокола Мы не слышим от правительства, что оно планирует пустить киотские деньги на модернизацию школ и детсадов. Легче закупить новые автомобили для полиции, отчитаться о потраченных деньгах перед японцами и чувствовать себя победителем.
Выбор читателей