Шокін уже подав заяву про відставку

Печать
Шокін уже подав заяву про відставку
Фото: Вадим Крутивус

Генпрокурор погодився піти з посади.

Генеральний прокурор Віктор Шокін вранці передав президентові Петру Порошенку заяву про відставку.

Про це LB.ua повідомило інформоване джерело.

Порошенко раніше заявив, що зустрічався вранці з Шокіним для того, щоб попросити його піти з Генпрокуратури.

"Сьогодні вранці я зустрічався і мав ґрунтовну розмову з генеральним прокурором. Я звернувся до Віктора Миколайовича з пропозицією, щоб він написав заяву про відставку. Віктор Шокін упровадив ті реформи, яким у ГПУ чинили спротив десятиліттями: позбавлення прокуратури загального нагляду, створення Національного антикорупційного бюро і Державного бюро розслідувань тощо. Це з одного боку. З іншого, ГПУ, на жаль, не змогла заручитися довірою суспільства. І саме тому в порядку денному стоїть питання про відставку генпрокурора", - повідомив Порошенко у своєму зверненні до народу.

Нагадаємо, Шокін обійняв посаду генпрокурора рік тому.

11 лютого 2015 року 62-річний заступник відправленого у відставку генпрокурора Віталія Ярема пішов на підвищення і був затверджений президентом на посаді нового керівника ГПУ.

За Конституцією, Президент призначає і звільняє генпрокурора за згодою Верховної Ради.

Теги: Генпрокуратура, Виктор Шокин
Печать
Читайте в разделе
  • За что оштрафовали крымского анархиста Шестаковича 20 000 рублей штрафа за попытку пикета ФСБ в Симферополе в защиту политических заключенных и еще 1000 рублей штрафа за пост шестилетней давности в соцсети ВКонтакте. Блиц-интервью с крымским анархистом Алексеем Шестаковичем.
  • Каста неприкасаемых или презумпция правоты? Трагедия в Днепре, когда убили двух полицейских, а так же серьезная криминогенная ситуация в стране заставляют задуматься, а правильным ли путем мы двигаемся на пути к реформированию нашей полиции.
  • Ukrainian Dream Украина находится в самом начале своего пути как государство. Для выживания нового государства нам нужна “Ukrainian dream” – цель, консолидирующая общество. По моему мнению, такого консенсуса у нас пока что нет.
Выбор читателей