В Україні заборонили ще 15 російських каналів

Печать
В Україні заборонили ще 15 російських каналів
Фото: EPA/UPG
Новини по темі

Телеканали показували занесених до списку ворогів України

Національна рада 11 лютого виключила з Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення та законодавства України, 15 російських телеканалів.

Рішення ухвалено за результатами моніторингу каналів і набуде чинності через місяць після оприлюднення.

На території країни не зможуть ретранслювати такі телеканали: «Совершенно секретно», «Кто есть Кто», «Шансон-ТВ», «Парк развлечений», «Мир сериала», «Авто плюс», «Кухня ТВ», «КХЛ», «Наука 2.0», «Моя планета», «Телекафе», «Боец», «Время: далекое и близкое», «Настоящее Страшное Телевидение» («НСТ») і «Сарафан».

Основними причинами для заборони телеканалів стали порушення законодавства в частині національної безпеки і про рекламу.

Йдеться про показ персон, внесених у перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці, і про показ реклами, забороненої в Україні в ефірі іноземних телерадіоорганізацій, якщо вони не підпадають під юрисдикцію держав-членів Європейського Союзу або держав, які ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення.

Так, в ефірі «Совершенно секретно» 28 січня зафіксували трансляцію документального фільму «Ксения Раппопорт. Игра без правил», який містив інтерв'ю з Михайлом Пореченковим.

Телеканал «Кто есть Кто» з 22 по 24 січня транслював документальний фільм «Иван Охлобыстин. Поп-звезда» (2011 р.).

На каналі «Шансон-ТВ» в період з 17 по 19 січня 2016 року побачили пісні Льва Лещенка, Григорія Лепса, Олександра Розенбаума, Йосипа Кобзона.

Показ програм за участю Лепса, Михайла Расторгуєва та Стаса П'єхи зафіксовано з 18 по 20 січня на телеканалі «Парк развлечений».

«Мир сериала» 22, 23, 26 січня 2016 року транслював серіал «Богатство» за участю Олега Табакова.

Телеканал «Время: далекое и близкое» в період з 17 по 19 січня показав Кобзона, Федора Бондарчука, Євгена Стеблова, Табакова, Сергія Безрукова, Лепса, Самойлова, Валерію.

З 16 по 21 січня в ефірі телеканалу «Сарафан» була трансляція передач «Фестиваль юмора «Юрмала» і «Фабрика смеха» за участю Юрія Гальцева.

В ефірі інших телеканалів зафіксовано розміщення комерційної реклами.

Нагадаємо, зараз в Україні заборонені російські телеканали «Первый канал. Всемирная сеть», «РТР-планета», «НТВ-мир», «Россия-24», «TVCI», «Россия-1», НТВ, ТНТ, «Петербург-5», «Звезда», «РЕН-ТВ», «РБК-ТВ», Life News, Russia Today, «История», «Русский иллюзион», «Дом кино» і «Оружие».

Теги: Россия, Нацсовет по телевидению и радиовещанию, телеканалы
Печать
Читайте в разделе
Онлайн-трансляція
  • Как не отстать от мира. Где Украине взять лидеров для новой экономики? Главный геополитический вызов для Украины сейчас – обезопасить себя от крушения сырьевой социалистической экономики России. Для этого нам нужны не только экономические реформы, но еще и мировоззренческое понимание перспективы.
  • Про зарплату медичним працівникам Вкрай необхідно збільшення видатків бюджету на 2017 рік на збільшення оплати праці працівникам медичної галузі. Дуже важливо щоб людина, від якої залежить здоров’я та життя нас та наших близьких, мала гідний рівень оплати праці.
  • Темная сторона Закона Как поступить когда здоровые мужики с пистолетами избивают твоего отца? Ни формы, ни удостоверений, только наглость и применение силы. Они считают нормальным стрелять на поражение без предупреждения, а потом ногами добивать безоружного раненого.
Выбор читателей