Міненерго зібралося законсервувати єдину шахту, що будується

Печать
Міненерго зібралося законсервувати єдину шахту, що будується
Фото: newsprolife.com.ua
Новини по темі

На добудову немає коштів

Міністерство енергетики та вугільної промисловості зібралося законсервувати єдину в Україні шахту, що будується. За словами міністра Володимира Демчишина на роботи з добудови шахти "Нововолинська №10" немає фінансування.

"Для того, щоб її добудувати необхідно 1,5 млрд гривень. Я зараз проводжу роботу з її консервації", - сказав міністр на слуханнях в комітеті Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу та ядерної безпеки.

Він додав, що цього року Міненерго має намір ініціювати перерозподіл 100 млн гривень з інших програм підтримки вугледобувної галузі для фінансування заходів з підтримки шахти "Нововолинська №10" в належному стані.

За його словами, знайти інвестора, який би вклав у шахту, наразі не вдалося. Однак від планів приватизації у Міненерго поки що не відмовляються.

Будівництво шахти "Нововолинська №10" ведеться з 1989 року.

Нагадаємо, в серпні Демчишин розповів, що українські шахти зазнають збитків від 250 млн грн на місяць.

Джерело: "Українські новини"
Теги: шахты, Минэнергоугля, Волынская область, Владимир Демчишин
Печать
Читайте в разделе
Анонс
  • За что оштрафовали крымского анархиста Шестаковича 20 000 рублей штрафа за попытку пикета ФСБ в Симферополе в защиту политических заключенных и еще 1000 рублей штрафа за пост шестилетней давности в соцсети ВКонтакте. Блиц-интервью с крымским анархистом Алексеем Шестаковичем.
  • Каста неприкасаемых или презумпция правоты? Трагедия в Днепре, когда убили двух полицейских, а так же серьезная криминогенная ситуация в стране заставляют задуматься, а правильным ли путем мы двигаемся на пути к реформированию нашей полиции.
  • Ukrainian Dream Украина находится в самом начале своего пути как государство. Для выживания нового государства нам нужна “Ukrainian dream” – цель, консолидирующая общество. По моему мнению, такого консенсуса у нас пока что нет.
Выбор читателей