Суддю Вовка поновили на посаді

Печать
Суддю Вовка поновили на посаді
Фото: Макс Левин
Новини по темі

Одіозний суддя знову веде справи в Печерському суді

Генпрокуратура відкликала всі звинувачення на адресу судді Печерського райсуду Києва Сергія Вовка, який засудив екс-міністра внутрішніх справ і нинішнього голову фракції Юрія Луценка до чотирьох років позбавлення волі. Про це LB.ua повідомило джерело в ГПУ.

У підсумку суддю поновили на посаді.

Це підтверджує і сайт Печерського суду, де в розкладі Вовка на вівторок вказано кілька справ.

Нагадаємо, Верховна Рада дозволила заарештувати суддів Оксану Царевич, Віктора Кицюка і Сергія Вовка в березні минулого року. Санкцію на арешт видали на прохання Генеральної прокуратури, яка відкрила проти цих суддів кримінальні провадження. Їхні дії кваліфікували за ч. 2 ст. 375 (винесення суддею (суддями) свідомо неправочинного вироку, рішення, ухвали або постанови) Кримінального кодексу. 2 березня згоду на їхній арешт підписав голова Верховного Суду Ярослав Романюк.

Вища кваліфікаційна комісія суддів України на підставі клопотання Генпрокуратури прийняла рішення відсторонити від займаної посади суддю Вовка. Але 6 березня минулого року Голосіївський суд відмовився заарештувати Вовка, при цьому він і так зараз не працює, тому що перебуває у відпустці з догляду за дитиною.

Як відомо, 2012 року суддя Сергій Вовк засудив до тюремного ув'язнення колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Теги: Генпрокуратура, судьи, судья Сергей Вовк
Печать
Матеріали по темі
Читайте в разделе

  • Порошенко як перехідний президент Військова ситуація на момент президентської виборчої кампанії наклала відбиток своєрідної перехідної місії Президента - зупинити кровопролиття, військові дії і знайти вихід із ситуації шляхом якщо не остаточного миру, то перемир’я.
  • Украина-Россия: война землян с марсианами Донецк из пролетарско-шахтерского и очень грязного при Украине становился всё более красивым и культурным. Но если бы в те годы моего там проживания мне сказали, что следующая война будет либо между украинцами и русскими, либо между землянами и марсианами – то я бы сказал, что между землянами и марсианами она реальнее. Невозможно было себе такое представить. 
  • Воронка Хаоса Все громче звучат голоса о несовершенности демократии – и им трудно возразить. Ведь в одной из передовых стран мира большинство голосов оказалось у маргинальной части общества.