Оприлюднено статистику видачі шенгенських віз українцям

Печать
Оприлюднено статистику видачі шенгенських віз українцям
Фото: www.segodnya.ua
Новини по темі

Загальна кількість виданих у 2014 році віз склала 1,36 млн.

Європейська комісія оприлюднила офіційні статистичні дані про оформлення 2014 року шенгенських віз громадянам України.

Як сказано в повідомленні МЗС України, торік спостерігалося відчутне збільшення питомої ваги виданих багаторазових віз терміном дії від 1 до 5 років. Частка оформлених українцям багаторазових віз сягнула 52,4% (39% у 2013 році).

2014 року відбулося істотне збільшення кількості виданих багаторазових віз переважною більшістю держав-членів ЄС, серед яких Греція - на 25%, Литва, Нідерланди і Португалія - на 20%, більш ніж 10 держав ЄС - на понад 10%.

Багаторазові візи, видані консульськими установами Польщі та Нідерландів, становили близько 70% виданих цими країнами віз, Словаччини - 75%, Литви - 82%, Словенії - 94%.

Кількість візових відмов окремих держав-членів у 2014 році зменшилася вдвічі порівняно з 2013 роком: Латвії - з 0,6% до 0,2%, Литви - з 1,1% до 0,6%, Словенії - з 2,4% до 1,6%, Чехії - з 4,4% до 1,9%.

Кожна третя шенгенська віза у 2013-2014 рр. була видана громадянам України безкоштовно. Загальна кількість виданих українським громадянам віз склала 1,36 млн.

Як зазначає МЗС, випадки неналежного виконання положень Угоди про спрощений режим оформлення віз окремими консульським установами країн ЄС фіксували, але вони вже не мали системного характеру.

Нагадаємо, наприкінці 2014 року ЄС розширив для українців список документів, необхідних для отримання візи.

Теги: визы, Евросоюз, шенгенская виза, безвизовый режим
Печать
Читайте в разделе
  • “Глухота влади” штовхає аграріїв до протестів Минув майже тиждень з часу звернення аграріїв до уряду, президента і парламенту. Ми просили небагато. Розглянути законодавчі пропозиції, які здатні врятувати країну від можливого колапсу. Влада залишається глуха. Аграрії будуть діяти.
  • Зурабов всё. Смена декораций Путин отправил своего Посла в Украине Зурабова в отставку. Скорее всего, в голове хозяина Кремля созрел какой-то новый коварный план по отношению к нашей стране. Вернее, по подготовке к новому этапу наших взаимоотношений.
  • Куда уходят деньги Киотского протокола Мы не слышим от правительства, что оно планирует пустить киотские деньги на модернизацию школ и детсадов. Легче закупить новые автомобили для полиции, отчитаться о потраченных деньгах перед японцами и чувствовать себя победителем.
Выбор читателей