Ахметов підтвердив виклик на допит у ГПУ

Печать
Ахметов підтвердив виклик на допит у ГПУ
Фото: www.ipnews.in.ua
Новини по темі

Олігарх спілкувався зі слідчими кілька годин

Олігарх Рінат Ахметов підтвердив дані ЗМІ про те, що вчора був на допиті в Генеральній прокуратурі. Про це він сказав в ексклюзивному коментарі LB.ua.

"Так, учора я вперше був на допиті. Ми розмовляли зі слідчим досить довго, я відповів на всі питання. Думаю, до мене запитань більше немає", - сказав Ахметов, наголосивши, що не може розголошувати суть бесіди і її деталі.

Нагадаємо, раніше стало відомо про виклик Ахметова на допит у Генпрокуратуру. Зазначалося, що Ахметов проходить у справі як свідок, а приводом для допиту стало розслідування ГПУ щодо фінансування бойовиків народним депутатом Наталією Королевською й екс-депутатом Олександром Єфремовим.

Теги: Генпрокуратура, допрос, Ринат Ахметов
Печать
Матеріали по темі
Читайте в разделе

  • Порошенко як перехідний президент Військова ситуація на момент президентської виборчої кампанії наклала відбиток своєрідної перехідної місії Президента - зупинити кровопролиття, військові дії і знайти вихід із ситуації шляхом якщо не остаточного миру, то перемир’я.
  • Украина-Россия: война землян с марсианами Донецк из пролетарско-шахтерского и очень грязного при Украине становился всё более красивым и культурным. Но если бы в те годы моего там проживания мне сказали, что следующая война будет либо между украинцами и русскими, либо между землянами и марсианами – то я бы сказал, что между землянами и марсианами она реальнее. Невозможно было себе такое представить. 
  • Воронка Хаоса Все громче звучат голоса о несовершенности демократии – и им трудно возразить. Ведь в одной из передовых стран мира большинство голосов оказалось у маргинальной части общества.