Нардеп пояснив принцип ухваленого податку на нерухомість

Печать
Нардеп пояснив принцип ухваленого податку на нерухомість
Фото: Александр Ратушняк
Новини по темі

Рада ввела 60 пільгових квадратів для квартир будь-якої площі

Депутат Верховної Ради Антон Геращенко закликав не панікувати з приводу ухваленого податку на нерухомість. За його словами, Рада встановила тільки максимальний розмір ставки, але оскільки податок місцевий - остаточне слово залишається за місцевою владою.

Про це він написав у фейсбуку.

"Наприклад, вирішать депутати займатися популізмом і встановить місцева рада, наприклад, Дніпропетровська ставку податку на житлову нерухомість 0 гривень за метр квадратний - отже, бюджет отримає нуль. Або встановить, наприклад, міськрада Василькова ставку податку 10 гривень за метр квадратний, то власник квартири у Василькові площею 80 м кв. заплатить за рік до бюджету 80 м - пільгових 60 м = 20 м * 10 грн/метр = 200 гривень ", - повідомив він.

Нагадаємо, що спочатку уряд пропонував обкласти податком житло незалежно від його площі, але потім пішов на компроміс і звільнив від нього квартири до 60 кв. м і будинки до 120 кв. м.

Теги: налоги и сборы, налог на недвижимость, Антон Геращенко
Печать
Читайте в разделе
  • “Глухота влади” штовхає аграріїв до протестів Минув майже тиждень з часу звернення аграріїв до уряду, президента і парламенту. Ми просили небагато. Розглянути законодавчі пропозиції, які здатні врятувати країну від можливого колапсу. Влада залишається глуха. Аграрії будуть діяти.
  • Зурабов всё. Смена декораций Путин отправил своего Посла в Украине Зурабова в отставку. Скорее всего, в голове хозяина Кремля созрел какой-то новый коварный план по отношению к нашей стране. Вернее, по подготовке к новому этапу наших взаимоотношений.
  • Куда уходят деньги Киотского протокола Мы не слышим от правительства, что оно планирует пустить киотские деньги на модернизацию школ и детсадов. Легче закупить новые автомобили для полиции, отчитаться о потраченных деньгах перед японцами и чувствовать себя победителем.
Выбор читателей