Кабмін офіційно відрізав ДНР і ЛНР від держбюджету

Печать
Кабмін офіційно відрізав ДНР і ЛНР від держбюджету
Фото: Макс Левин
Новини по темі

Соцвиплати проводитимуться тільки тим, хто виїхав і став на облік

Уряд 7 листопада прийняв постанову, якою відрізав території Донбасу, контрольовані бойовиками, від фінансування з держбюджету.

Постановою №595 передбачено, що в населених пунктах Донецької та Луганської областей, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, видатки з державного бюджету, бюджету Пенсійного фонду України та бюджетів інших фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування здійснюються тільки після повернення цих територій під контроль органів державної влади.

При цьому громадянам, які переміщені на контрольовану територію і взяті на облік, пенсії та інші соціальні виплати з бюджетів усіх рівнів та фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування виплачуються за заявами цих осіб до органів, які здійснюють такі виплати.

Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, місцевим державним адміністраціям наказано забезпечити переведення до 1 грудня всіх бюджетних установ, підприємств та організацій з неконтрольованої території.

Міненерго, Мінсоцполітики, МінЖКГ, Мінекономіки, Мінфін, Мін'юст, Донецька і Луганська ОДА повинні підготувати проект закону щодо визначення механізму врегулювання розрахунків за поставлені і неоплачені енергоносії на тимчасово неконтрольованій території за рахунок коштів, передбачених для виплати пільг і субсидій на цій території.

Скасовано також державну підтримку вугільної галузі підприємствам, які здійснюють свою діяльність на неконтрольованій території.

Нагадаємо, рішення припинити бюджетні перерахування на території, контрольовані бойовиками, анонсував прем'єр Арсеній Яценюк 5 листопада

Теги: Кабмин, соцвыплаты, ДНР, ЛНР
Печать
Матеріали по темі
Читайте в разделе

  • Сінний: продовження LB.ua отримав документи, які підтверджують наявність проекту забудови “Сінного ринку” на вулиці Бульварно-Кудрявській у Києві.
  • Виграти суд у чиновника. Ми це зробили У Держфінінспекції існувала схема «відбору» житла. Квартирні оборудки практикував їхній чиновник, який позбавляв домівок багатьох киян. Схема проста: чиновники без житла мають право на службову квартиру від тієї державної установи, де працюють.
  • Підумки Харківського собору 1992 року. Або "Крітська розплата" Україна, після Гавани та Криту, визначена як глобальне поле церковно-політичних битв. Українська православна церква, яка змагається за визнання свого статусу і внесення до Диптиху православних церков, матиме не лише два потужні фронти - Ватикан та Москву. Крит проголосив відкриття третього, на чолі з Константинополем. Зараз цей фронт чи не єдиний союзницький. Але якщо Україна як держава зазнає поразки чи навіть істотних катаклізмів, то й цей союзник - Константинополь - перетвориться на хижака.