Кабмін офіційно відрізав ДНР і ЛНР від держбюджету

Печать
Кабмін офіційно відрізав ДНР і ЛНР від держбюджету
Фото: Макс Левин
Новини по темі

Соцвиплати проводитимуться тільки тим, хто виїхав і став на облік

Уряд 7 листопада прийняв постанову, якою відрізав території Донбасу, контрольовані бойовиками, від фінансування з держбюджету.

Постановою №595 передбачено, що в населених пунктах Донецької та Луганської областей, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, видатки з державного бюджету, бюджету Пенсійного фонду України та бюджетів інших фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування здійснюються тільки після повернення цих територій під контроль органів державної влади.

При цьому громадянам, які переміщені на контрольовану територію і взяті на облік, пенсії та інші соціальні виплати з бюджетів усіх рівнів та фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування виплачуються за заявами цих осіб до органів, які здійснюють такі виплати.

Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, місцевим державним адміністраціям наказано забезпечити переведення до 1 грудня всіх бюджетних установ, підприємств та організацій з неконтрольованої території.

Міненерго, Мінсоцполітики, МінЖКГ, Мінекономіки, Мінфін, Мін'юст, Донецька і Луганська ОДА повинні підготувати проект закону щодо визначення механізму врегулювання розрахунків за поставлені і неоплачені енергоносії на тимчасово неконтрольованій території за рахунок коштів, передбачених для виплати пільг і субсидій на цій території.

Скасовано також державну підтримку вугільної галузі підприємствам, які здійснюють свою діяльність на неконтрольованій території.

Нагадаємо, рішення припинити бюджетні перерахування на території, контрольовані бойовиками, анонсував прем'єр Арсеній Яценюк 5 листопада

Теги: Кабмин, соцвыплаты, ДНР, ЛНР
Печать
Читайте в разделе
  • “Глухота влади” штовхає аграріїв до протестів Минув майже тиждень з часу звернення аграріїв до уряду, президента і парламенту. Ми просили небагато. Розглянути законодавчі пропозиції, які здатні врятувати країну від можливого колапсу. Влада залишається глуха. Аграрії будуть діяти.
  • Зурабов всё. Смена декораций Путин отправил своего Посла в Украине Зурабова в отставку. Скорее всего, в голове хозяина Кремля созрел какой-то новый коварный план по отношению к нашей стране. Вернее, по подготовке к новому этапу наших взаимоотношений.
  • Куда уходят деньги Киотского протокола Мы не слышим от правительства, что оно планирует пустить киотские деньги на модернизацию школ и детсадов. Легче закупить новые автомобили для полиции, отчитаться о потраченных деньгах перед японцами и чувствовать себя победителем.
Выбор читателей