Від Порошенка на вибори йдуть три брати Балоги і Жванія

Печать
Від Порошенка на вибори йдуть три брати Балоги і Жванія
Фото: Макс Левин
Новини по темі

Луценко особисто відбирав кандидатів на мажоритарку

Від Блоку Петра Порошенка на вибори Верховної Ради у мажоритарці на Закарпатті йдуть три брати Балоги: Віктор, Іван і Павло, а в Одеській області - нардеп Давид Жванія.

Про це на з'їзді заявив лідер партії Юрій Луценко.

"Я особисто займався цим процесом. Домовилися, що я буду займатися мажоритаркою. Усе було дуже просто: ми чули пропозиції обласних керівників. Тут немає жодного парашутиста", - заявив він, представляючи список мажоритарників.

Він також сказав, що БПП підтримає кандидатів від "Свободи", яких обрали в мажоритарці в минулому парламенті.

Крім Балог, від БПП в Раду у мажоритарці йдуть колишній вінницький губернатор Олександр Домбровський, батько Порошенка Олексій Порошенко, депутат Ради Микола Катеринчук (усі троє - у Вінницькій області), колишній мер Дніпропетровська Іван Куліченко, журналіст Костянтин Усов (у Дніпропетровській області), нардепи Руслан Сольвар і Сергій Міщенко (у Київській області), брати Ярослав і Богдан Дубневичі, політолог Тарас Возняк (у Львівській області).

В Одеській області мажоритарником від Блоку Порошенка йде депутат Одеської міськради Дмитро Співак.

Теги: выборы в Верховную Раду (2014), Юрий Луценко, Давид Жвания, Виктор Балога, Блок Петра Порошенко
Печать
Читайте в разделе
Анонс
  • За что оштрафовали крымского анархиста Шестаковича 20 000 рублей штрафа за попытку пикета ФСБ в Симферополе в защиту политических заключенных и еще 1000 рублей штрафа за пост шестилетней давности в соцсети ВКонтакте. Блиц-интервью с крымским анархистом Алексеем Шестаковичем.
  • Каста неприкасаемых или презумпция правоты? Трагедия в Днепре, когда убили двух полицейских, а так же серьезная криминогенная ситуация в стране заставляют задуматься, а правильным ли путем мы двигаемся на пути к реформированию нашей полиции.
  • Ukrainian Dream Украина находится в самом начале своего пути как государство. Для выживания нового государства нам нужна “Ukrainian dream” – цель, консолидирующая общество. По моему мнению, такого консенсуса у нас пока что нет.
Выбор читателей