Коломойський запускає телеканал Ukraine Today

Печать

Мовлення вестимуть англійською мовою

11 серпня група 1+1 Media в тестовому режимі запустить міжнародний новинний телеканал Ukraine Today. Уже з 24 серпня мовлення відбуватиметься в повному обсязі. Про це повідомляє прес-служба медіа-холдингу.

Мовлення вестимуть англійською мовою.

"Для нас, однієї з провідних українських медійних компаній, важливо надати міжнародній спільноті доступ до реальних фактів і подій в Україні, Росії і країнах СНД. На жаль, останнім часом ми стали свідками широкомасштабної інформаційної війни з боку державних ЗМІ Росії. Ми вважаємо, що можемо на це відповісти об'єктивною інформацією, побудованою на принципах цивілізованого світу - з усіма точками зору, без брехні та спотворень. Ukraine Today - наш внесок у підтримку європейського вибору України", - коментує Олександр Ткаченко, генеральний директор 1+1 Media.

Генеральним продюсером телеканалу призначено Тетяну Пушнову, яка з вересня 2011 року обіймає посаду шеф-редактора ТСН.

З часом заплановано розширити редакцію, а також запустити мовлення каналу російською мовою.

Канал буде безкоштовним і доступним через супутник Hotbird цього року на території Європи і вже з наступного року на території США. У редакції, окрім українців, також працюватимуть громадяни країн ЄС.

Нагадаємо, в Росії існує телеканал Russia Today, який вважають рупором російської пропаганди за кордоном.

Теги: медиа, СМИ, Игорь Коломойский, телеканалы
Печать
Читайте в разделе
  • “Глухота влади” штовхає аграріїв до протестів Минув майже тиждень з часу звернення аграріїв до уряду, президента і парламенту. Ми просили небагато. Розглянути законодавчі пропозиції, які здатні врятувати країну від можливого колапсу. Влада залишається глуха. Аграрії будуть діяти.
  • Зурабов всё. Смена декораций Путин отправил своего Посла в Украине Зурабова в отставку. Скорее всего, в голове хозяина Кремля созрел какой-то новый коварный план по отношению к нашей стране. Вернее, по подготовке к новому этапу наших взаимоотношений.
  • Куда уходят деньги Киотского протокола Мы не слышим от правительства, что оно планирует пустить киотские деньги на модернизацию школ и детсадов. Легче закупить новые автомобили для полиции, отчитаться о потраченных деньгах перед японцами и чувствовать себя победителем.
Выбор читателей