Податкова хоче боротися із зарплатами в конвертах методом батога і пряника

Печать
Податкова хоче боротися із зарплатами в конвертах методом батога і пряника
Фото: Макс Левин
Новини по темі

Влада знизить ЄСВ і введе кримінальну відповідальність за його несплату

Державна фіскальна служба хоче знизити ставку єдиного соціального внеску до 15% з нинішнього середнього показника 37%, а також ввести кримінальну відповідальність за його несплату.

Про це заявив голова служби Ігор Білоус, пише УНІАН.

"Наше головне завдання - перекрити заробітні плати в конвертах, оскільки 80% бізнесу використовують зарплату в конвертах. Ми пропонуємо впровадити принцип "батога і пряника". Ми хочемо ввести реальну кримінальну відповідальність за те, що не буде виконано навіть таку пільгову ставку. Просто будемо карати людей. Якщо ми будемо рухатися швидко, то я вважаю, що це взагалі можна зробити протягом двох місяців", - сказав Білоус.

За його словами, ініціатива вже на розгляді в профільних міністерствах.

Варто зазначити, що така пропозиція не нова. Приміром, минулого року колишній перший віце-прем'єр Сергій Арбузов зазначив, що уряд Миколи Азарова планує внести у Верховну Раду законопроект про зниження ставки єдиного соціального внеску до 15%.

Теги: социальный взнос, зарплаты в конвертах, Игорь Билоус, Фискальная служба
Печать
Читайте в разделе
Анонс
  • За что оштрафовали крымского анархиста Шестаковича 20 000 рублей штрафа за попытку пикета ФСБ в Симферополе в защиту политических заключенных и еще 1000 рублей штрафа за пост шестилетней давности в соцсети ВКонтакте. Блиц-интервью с крымским анархистом Алексеем Шестаковичем.
  • Каста неприкасаемых или презумпция правоты? Трагедия в Днепре, когда убили двух полицейских, а так же серьезная криминогенная ситуация в стране заставляют задуматься, а правильным ли путем мы двигаемся на пути к реформированию нашей полиции.
  • Ukrainian Dream Украина находится в самом начале своего пути как государство. Для выживания нового государства нам нужна “Ukrainian dream” – цель, консолидирующая общество. По моему мнению, такого консенсуса у нас пока что нет.
Выбор читателей