Новим міністром оборони може стати власник "Нашої Ряби"

Печать
Новим міністром оборони може стати власник "Нашої Ряби"
Фото: focus.ua
Новини по темі

Альтернативою Косюку був Валерій Хорошковський

Президент Петро Порошенко продовжує заповнювати кадрову шахівницю. Цілком імовірно, він запропонує Верховній Раді призначити міністром оборони бізнесмена Юрія Косюка, власника агрохолдингу "Миронівський хлібопродукт", виробника курятини під торговою маркою "Наша Ряба".

Про це повідомляють джерела LB.ua.

За їхніми даними, під час обговорення також фігурували кандидатури колишнього першого віце-прем'єра і екс-глави СБУ Валерія Хорошковського, спікера Верховної Ради Олександра Турчинова і нардепа, колишнього в.о. голови Адміністрації президента Сергія Пашинського.

Зараз посаду в.о. міністра оборони займає кадровий військовий Михайло Коваль.

Косюк народився 1968 року, закінчив Київський інститут харчових технологій. 1998 року він заснував холдинг "Миронівський хлібопродукт", який став одним із найбільших в Україні. Основна діяльність групи - розведення птиці та виробництво продуктів із м'яса курки. Ключові бренди - "Наша Ряба", "Легко!", "Сертифікований Ангус", "Фуа Гра".

Згідно з останнім рейтингом Forbes, статки Косюка сягають $1,3 млрд (як і в Порошенка), він входить до десятки найбагатших людей України.

Теги: Минобороны, Петр Порошенко, Юрий Косюк, Мироновский хлебопродукт
Печать
Читайте в разделе
Выбор читателей