Анексія Криму обійшлася російському ринку у $179 млрд

Печать
Анексія Криму обійшлася російському ринку у $179 млрд
Фото: EPA/UPG
Новини по темі

Втрати можуть повторитися у разі вторгнення на схід України

Російський ринок заплатив за приєднання Криму та Севастополя до РФ близько $179 млрд.

Така сума складається з відтоку капіталу у $33,5 млрд за березень, падіння капіталізації російський компаній на $82,7 млрд на батьківщині та на $62,8 млрд у Лондоні, пише РБК з посиланням на підрахунки російських економістів.

"Чи можливі такі втрати знову? Критичні падіння можливі, якщо відбуватимуться події, несподівані для ринку. Наприклад, програма 1 березня про те, що президент попросив сенаторів дозволити ввести російські війська на територію України, була несподіваною, тому призвела до панічних розпродажів 3 березня. Наступні кримські події були вже очікувані, тому реакція ринку була спокійнішою. Нині каталізатором повторення подій на ринку може стати ускладнення ситуації у східних регіонах України, зокрема підвищення ймовірності реалізації кримського сценарію" ,- заявив агентству економіст "Ренесанс Капіталу" з питань Росії та СНД Олег Кузьмін.

Нагадаємо, МЗС України вважає, що Росія має намір здійснити другий етап окупації. На думку дипломатів, загострення ситуації в окремих містах на сході та півдні України інспіровано ззовні і викликано підривною діяльністю Російської Федерації.

Теги: Россия, Крым, вторжение России в Украину
Печать
Матеріали по темі
Читайте в разделе

  • Дневник отборщика: Каннский кинофестиваль Сейчас мы активно ведем переговоры о показах лучших кинолент на 7-ом Одесском кинофестивале/ Yас часто спрашивают, покажем ли мы тот или иной каннский фильм, например, привезем ли в Одессу фильмы Джармуша или Альмадовара? К сожалению, это не всегда зависит от наших возможностей.
  • ​Їх виховав Конан Дойл: топ-15 найпопулярніших детективів 22 травня 157 років тому народився той, хто вигадав одного із найбільш улюблених детективів світу - Артур Конан Дойл. Шерлок Холмс має багато шанувальників у світі та породив цілий ряд класних детективів.
  • «Залишкове» ставлення до освіти – шлях у нікуди Колосальний «відтік мізків» – і молоді, і зрілих науковців – зумовлений неграмотною державною політикою. Сьогодні зарплатня доктора наук в Україні складає близько 4000 гривень на місяць. Не дивно, що за 2015 рік з України виїхали більше тисячі науковців, серед яких близько 100 докторів наук і 500 кандидатів.